Wirtualne sporty w Fortunie z bonusem!

Wirtualne sporty w Fortunie z bonusem!

Bukmacher Fortuna on-line z początkiem czerwca, jako pierwszy z bukmacherów legalnie działających w Kraju, wkomponowała do swojej internetowej propozycji nowy produkt – Wirtualne Sporty.
Jest to odmiana zakładów bukmacherskich polegających na odgadywaniu wyników aktywowanych komputerowo zdarzeń, dotyczących takich gałęzi jak: piłka nożna, tenis, wyścigi koni, wyścigi czworonogów, rajdy samochodowe oraz wyścigi motocyklowe.

Uruchomienie produktu w stacjonarnych punktach sprzedaży, w maju tego roku, spotkało się z pokaźnym zainteresowaniem Użytkowników. Od dzisiaj Wirtualne Sporty są osiągalne także online, w każdej chwili można w nie zagrać na stronce buka – Fortuna.

 

Wirtualne sporty

Naczelne motto towarzyszące Wirtualnym Sportom to „Szybka Gra, Natychmiastowa Kasa”. Najlepszą zaletą tworu jest to, iż aby zagrać w Wirtualne Sporty grający nie jest zmuszony dysponować sporej znajomości z obszaru sportu. To zabawa dla każdego, kto liczy na wielkie emocje i ekspresową wygraną – nawet do 200 000 zł. Jest to komputerowa symulacja spotkań sportowych, w których team czy zawodnicy, jacy uczestniczą w Wirtualnych Sportach, mają unikalne cechy i indywidualne statystyki oraz historię wcześniejszych rozgrywek.

BONUS za rejestrację! Rozdajemy dziś po 10zł! Odbierz teraz ...

– Jesteśmy usatysfakcjonowani z tego, że jako pierwszy bukmacher w Polsce proponujemy opcję typowania Wirtualnych Sportów przez Internet – opowiada Konrad Komarczuk, prezes Fortuny zakładów wzajemnych. – Produkt został pozytywnie odebrany przez Klientów w stacjonarnych punktach sprzedaży.

Do tej pory przyjęliśmy teraz powyżej 300 000 zakładów na oryginalny produkt, a jeden z punktów, przez tak zwięzły okres jego obecnego postępowania, łącznie wypłacił Użytkownikom wygrane w wysokości ponad 115 000 zł. Mamy nadzieję, iż Wirtualne Sporty będą cieszyć się solidną popularnością także w Sieci, szczególnie, że będą osiągalne w dowolnym czasie dogodnym dla krajowego Klienta – podkreśla Komarczuk.

Tok rozgrywki prezentowany jest na stronie bukmachera Fortuna. Transmisja z dowolnego zdarzenia odbywa się na odrębnym kanale, co zapewnia Konsumentowi wybór atrakcyjnego go sportu wedle indywidualnych zamiłowań.

BONUS za rejestrację! Rozdajemy dziś po 10zł! Odbierz teraz ...

Gracz zdoła zadecydować, który zespół zwycięży, jaki tenisista zaprezentuje się solidniejszy, lub jaki kierowca wyścigowy wkroczy na podium. Chwilę dalej ogląda przebieg gry, a w przypadku należycie postawionego typu – bezzwłocznie otrzymuje zasłużoną wygraną.

– Polskim Klientom oddajemy dopracowany produkt, który przygotowany został przez spółkę Inspired, uznaną markę w podklasie technologii gier, ekspertów w dziedzinie gier wirtualnych.
Na krajowej stronie w sieci obstawiający otrzymują 6 dyscyplin do doboru, dzięki czemu dowolny z nich wypatrzy swój kochany sport do obstawienia – dorzuca Komarczuk. – Starczy jedynie trochę minut oraz dostęp do Internetu, aby wziąć wkład w emocjonującej, internetowej zabawie oraz podarować sobie okazję na prostą nagrodę, bez względu od pory dnia – wymienia prezes Fortuny zakładów sportowych.

BONUS za rejestrację! Rozdajemy dziś po 10zł! Odbierz teraz ...

Bukmacher Fortuna jest pierwszym prawnie działającym w Polsce bukmacherem, jaki proponuje Wirtualne Sporty zarówno w stacjonarnych punktach sprzedaży, jak oraz na własnej stronie internetowej.

Comments are closed.