Typy bukmacherskie na Ligę Narodów oraz podział na grupy

Typy bukmacherskie na Ligę Narodów oraz podział na grupy

Jeżeli lubimy obstawiać mecze online u bukmacherów internetowych to winniśmy się szykować na kolejne sposobności obstawiania na legalnie działających zakładach sportowych!
Otóż zaczyna się niebawem piłkarska Liga Narodów UEFA. Podzielona na sekcje w której konkurować będą teamy narodowe.

Polska ekipa ma spore szanse na rozgrywkę w najlepszej dywizji, a to na skutek doborowym występom na ogólnoeuropejskich boiskach.

Liga narodów – informacje

O rozkładzie ekip pomiędzy cztery dywizje będzie rozstrzygał spis UEFA drużyn (z 15 listopada 2017), którego obecne notowanie można prześledzić na stronie www UEFA.

Zespoły pozostaną podzielone na cztery dywizje – A (12 ekip), B (12 ekip), C (15 ekip) i D (16 ekip) w kolejności zestawieniu.
W każdej z dywizji spotkania będą odbywać się w 4 kategoriach (trzy względnie czterodrużynowych), a wygrywającym grup w dywizji A awansują do Final Four, którego wygrywający zostanie zwycięzcą całej Ligi Narodów.

Zwycięzcy grup w dywizjach B, C i D przejdą do lepszej dywizji, a najsłabsze reprezentacje grup w dywizjach A, B i C zlecą do słabszej dywizji. 4 kluby (po jednym z każdej dywizji) mają zastrzeżony akces w finałach ME 2020 – baraże będą miały miejsce w marcu 2020 r. (po cztery reprezentacje z każdej dywizji).

 

W forBET :: Tu pozyskasz do 600 zł za uruchomienie konta

 

Pojedynki grupowe Ligi Narodów rozgrywane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa mecze we wrześniu, październiku i listopadzie), a Final Four (półfinały i finał) – w czerwcu 2019 r. Segmentacja ekip na finał Ligi Narodów będzie decydująca przy rozkładzie na kosze w eliminacjach ME 2020 r.

Aby zagwarantować sobie udział w dywizji A, Polska powinna zatrzymać pozycję w czołowej 12 w momencie zamknięcia kwalifikacji do mistrzostw świata w Rosji.

Do spisu kadr UEFA sumują się zarówno punkty jak i zdobyte i przepuszczone bramki, jakkolwiek w poniższym wyliczeniu ignorujemy pkt za bramki, albowiem mają one minimalne znaczenie (1 pkt. jest jednakowy różnicy aż 20 goli!). Zakładamy też, że Polska nie zagra w barażach o awans do MŚ.

 

Promocja miesiąca! Totolotek oferuje 20 PLN za rejestrację (bez wpłaty)!

 

Dorobek Naszej reprezentacji na finisz kwalifikacji będzie z grubsza 29 262 + po 400 pkt. za każdy pozyskany punkt (+ śladowe pkt za zyskane i marnowane bramki). A tym samym, jeżeli Polska zwycięży we dowolnych meczach do końca kwalifikacji różnicą jednej bramki, będzie dzierżyła dorobek plus minus 34 142 i śladowe szanse i na awans o jedną pozycję w rankingu.

Polska reprezentacja w Lidze Narodów UEFA

Dywizja A

Grupa 1 – Niemcy, Francja, Holandia
Grupa 2 – Belgia, Szwajcaria, Islandia
Grupa 3 – Portugalia, Włochy, Polska 
Grupa 4 – Hiszpania, Anglia, Chorwacja

Dywizja B

Grupa 1 – Słowacja, Ukraina, Czechy
Grupa 2 – Rosja, Szwecja, Turcja
Grupa 3 – Austria, Bośnia i Hercegowina, Irlandia Północna
Grupa 4 – Walia, Irlandia, Dania

Dywizja C

Grupa 1 – Szkocja, Albania, Izrael
Grupa 2 – Węgry, Grecja, Finlandia, Estonia
Grupa 3 – Słowenia, Norwegia, Bułgaria, Cypr
Grupa 4 – Rumunia, Serbia, Czarnogóra, Litwa

Dywizja D

Grupa 1 – Gruzja, Łotwa, Kazachstan, Andora
Grupa 2 – Białoruś, Luksemburg, Mołdawia, San Marino
Grupa 3 – Azerbejdżan, Wyspy Owcze, Malta, Kosowo
Grupa 4 – Macedonia, Armenia, Liechtenstein, Gibraltar

 

forBET :: Z tego linku pozyskasz do 600 zł za uruchomienie konta

 

Należy też zaakcentować że w sytuacji, kiedy poszczególni rywale będą marnować pkt w meczach kwalifikacyjnych ewentualnie stanie się wyraźne że nie zmierzą się w barażach, „biało-czerwonym” do zapewnienia sobie dywizji A Ligi Narodów starczy mniej okazały dorobek punktowy.

Wszyscy legalni bukmacherzy online w Polsce szykują lub w tej chwili stworzyli na te spotkania w Lidze Narodów zakłady wzajemne które da się niewątpliwie obstawiać. Powinno się sprawdzać niniejszą kompilację bukmacherów działający w sieci i oferty kursowe na napomknięte spotkania które Nas czekają.

Comments are closed.