Typy bukmacherskie na Ligę Narodów

Typy bukmacherskie na Ligę Narodów

Jeżeli lubimy obstawiać mecze online u bukmacherów internetowych to winniśmy się szykować na kolejne sposobności obstawiania na legalnie działających zakładach sportowych!
Otóż zaczyna się niebawem piłkarska Liga Narodów UEFA. Podzielona na sekcje w której konkurować będą teamy narodowe.

Polska ekipa ma spore szanse na rozgrywkę w najlepszej dywizji, a to na skutek doborowym występom na ogólnoeuropejskich boiskach.

Liga narodów – informacje

O rozkładzie ekip pomiędzy cztery dywizje będzie rozstrzygał spis UEFA drużyn (z 15 listopada 2017), którego obecne notowanie można prześledzić na stronie www UEFA.

Zespoły pozostaną podzielone na cztery dywizje – A (12 ekip), B (12 ekip), C (15 ekip) i D (16 ekip) w kolejności zestawieniu.
W każdej z dywizji spotkania będą odbywać się w 4 kategoriach (trzy względnie czterodrużynowych), a wygrywającym grup w dywizji A awansują do Final Four, którego wygrywający zostanie zwycięzcą całej Ligi Narodów.

Zwycięzcy grup w dywizjach B, C i D przejdą do lepszej dywizji, a najsłabsze reprezentacje grup w dywizjach A, B i C zlecą do słabszej dywizji. 4 kluby (po jednym z każdej dywizji) mają zastrzeżony akces w finałach ME 2020 – baraże będą miały miejsce w marcu 2020 r. (po cztery reprezentacje z każdej dywizji).

Nie posiadasz konta w forBET? Z tego linku pozyskasz do 600 zł za uruchomienie konta

Pojedynki grupowe Ligi Narodów rozgrywane będą w 2 połowie 2018 r. (po dwa mecze we wrześniu, październiku i listopadzie), a Final Four (półfinały i finał) – w czerwcu 2019 r. Segmentacja ekip na finał Ligi Narodów będzie decydująca przy rozkładzie na kosze w eliminacjach ME 2020 r.

Aby zagwarantować sobie udział w dywizji A, Polska powinna zatrzymać pozycję w czołowej 12 w momencie zamknięcia kwalifikacji do mistrzostw świata w Rosji.

Do spisu kadr UEFA sumują się zarówno punkty jak i zdobyte i przepuszczone bramki, jakkolwiek w poniższym wyliczeniu ignorujemy pkt za bramki, albowiem mają one minimalne znaczenie (1 pkt. jest jednakowy różnicy aż 20 goli!). Zakładamy też, że Polska nie zagra w barażach o awans do MŚ.

Promocja miesiąca! Totolotek oferuja po 20 PLN za rejestrację (bez wpłaty)!

Dorobek Naszej reprezentacji na finisz kwalifikacji będzie z grubsza 29 262 + po 400 pkt. za każdy pozyskany punkt (+ śladowe pkt za zyskane i marnowane bramki). A tym samym, jeżeli Polska zwycięży we dowolnych meczach do końca kwalifikacji różnicą jednej bramki, będzie dzierżyła dorobek plus minus 34 142 i śladowe szanse i na awans o jedną pozycję w rankingu.

Polska reprezentacja w Lidze Narodów UEFA

Zasadniczym konkurentem jest w tym momencie dla naszej kadry Holandia.
W wypadku udziału tej reprezentacji w barażach i zwyciężenia wszelkich meczy różnicą jednej bramki dorobek Holendrów będzie plus minus 31 902. Polska w wypadku dostania siedmiu punktów (dwa jednobramkowe wygrane, remis i jednobramkowa klęska) będzie posiadać dorobek mniej więcej 32 082.

Akademicko należy się więc spodziewać się z tym, że w wypadku obfitych zwycięstw Holendrów ewentualnie wysokiej klęski rodaków, Holandia nas wyprzedzi pomimo pozyskania przez naszą drużynę 7 pkt., niemniej musiałaby specjalnie odrobić pozostałe 9 goli straty.
Zarazem wiadomo też, że 7 pkt. pozyskanych przez polską reprezentację zaręcza nam bezpośredni awans na mistrzostwa świata piłkarskie, więc w przedstawianym wypadku Polska nie pogorszy swojego dorobku w meczach barażowych.

Nie posiadasz konta w forBET? Z tego linku pozyskasz do 600 zł za uruchomienie konta

Należy też zaakcentować że w sytuacji, kiedy poszczególni rywale będą marnować pkt w meczach kwalifikacyjnych ewentualnie stanie się wyraźne że nie zmierzą się w barażach, „biało-czerwonym” do zapewnienia sobie dywizji A Ligi Narodów starczy mniej okazały dorobek punktowy.

Wszyscy legalni bukmacherzy online w Polsce szykują lub w tej chwili stworzyli na te spotkania w Lidze Narodów zakłady wzajemne które da się niewątpliwie obstawiać.
Powinno się sprawdzać niniejszą kompilację bukmacherów działający w sieci i oferty kursowe na napomknięte spotkania które Nas czekają.

Comments are closed.