Ranking bonusów bukmacherskich

Ranking bonusów bukmacherskich

Raporty dotyczące rozwoju branży bukmacherskiej wyraziście ukazują na postępujący wzrost zainteresowania zakładami bukmacherskimi online w Polsce. U Nas dodatkowym czynnikiem wpływającym na pogłębienie znaczenia wirtualnych bukmacherów jest aktualizacja ustawy bukmacherskiej, jaka winna wiązać się z pojawianiem się na polskim rynku nowych firm oferujących usługi z zakresu zakładów wzajemnych.

Konkurencja wpływa na rozwinięcie oferty bonusowej a ta ma za cel zwerbowanie nowych typerów, stąd legalni bukmacherzy mający koncesję Ministerstwa Finansów kuszą Nas bonusami bukmacherskimi.

Dodatek finansowy po założeniu konta to wyjątkowo popularna promocja bukmacherska i pierwsza, na jaką natrafia się gracz poszukujący bonusów bukmacherskich i oferty bukmacherów. W felietonie zaprezentujemy następne najpopularniejsze bonusy bukmacherskie w sieci jakie są osiągalne na rynku oraz porównamy propozycję sporządzoną z myślą o polskich graczach.

 

DODATEK OD WKŁADU

Na nowiusieńkich użytkownikach serwisów bukmacherskich wyczekuje moc promocji, więc jeżeli jeszcze nie otworzyłeś konta to zdołasz przebierać w ofertach. Dodatek od wkładu to absolutna podstawa u bukmacherów. Zlokalizujemy go w wszelkim szanującym się serwisie, ale nie wszelcy konsumenci wiedzą jak wybrać najlepszy dodatek od wkładu oraz zdarza się, że poniektóre spółki bukmacherskie względnie sprawnie to wykorzystują.
Jeśli jesteś zdeterminowany na grę oraz odbiór dodatku to powinieneś zapoznać się z statutem akcji promocyjnej.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na zasady pozyskania dodatku.

Legalny bukmacher! Odbierz 20 zł za rejestrację! Do tego i 1000zł za wpłatę

Po pierwsze sprawdź wymagania tyczące się minimalnego kursu zapewniającego uzyskanie dodatku także liczby obrotów kuponem.
Jeśli dysponujesz małą sumą na początek zastanów się nad hipotetycznie niższymi ofertami. W forBET możesz zainkasować ponadto 600 ZŁ, ale dodatek będzie wynosił 100 % Twojego początkowego depozytu, toteż przekazując np. 300 ZŁ bardziej opłaca Ci się wybrać propozycję FORTUNY.

Jeżeli chcesz wpłacić ilość do 100 złotych najbardziej opłaca się dodatek proponowany przez LVbet, bowiem minimalny kurs wynosi jedynie 1.70, toteż warunki uzyskania dodatku nie są ciężkie do spełnienia.

 

JAKI BONUS STARTOWY NA POCZĄTEK ?

Wybraliśmy 3 najciekawsze naszym zdaniem dodatki na start z podziałem na kwotę jaką chcesz przeznaczyć na pierwszy wkład. Jaki bonus startowy wyszukać ? Zróżnicowaliśmy propozycje względem zamożności Twojego portfela bukmacherskiego. Jeśli jesteś typerem, jaki nie potrzebuje przeznaczyć na start dużego funduszu obstawiaj w LVBET. Min kwota depozytu wynosi 10 złotych, maksymalnie możesz dostać 100 zł dodatkowych środków na grę.

Plusem oferty LV Bet jest najmniejszy wymagany kurs obrotu wynoszący zaledwie 1.70 co pozwala Wam relatywnie prościutko powiększyć stan rachunku. Deponując powyżej 100 złotych zwróć uwagę na oferty FORTUNY i STS, bo ich propozycje są porównywalne pod wobec minimalnego kursu (FORTUNA – 1.90, STS – 1.91) także takie same pod względem czynnika wpłaconego wkładu (100 % od pierwszej wpłaty). Pamiętaj jednakże o tym, że optymalna suma w bonusu w STS wynosi 500 zł, więc jeżeli przeznaczasz na pierwszą rozgrywkę ilość powyżej 500 złotych bardziej będzie opłacał Ci się wybór Totolotka.

Odbierz teraz 20 zł bez depozytu! I 500 zł za wpłatę! Od Totolotka!

Ponadto u tegoż bukmachera otrzymasz 110 złotych na zakład bez ryzyka (wiele wzmiance poniżej).

W tej chwili przechodzimy do typujących, którzy na start pragną dedykować dużą forsę. W zestawieniu do konkurencji bonus powitalny w forBET zaczyna uiszczać się jeśli przelewasz ponad 600 złotych, bowiem tenże niejaki z najmłodszych bukmacherów po spełnieniu zasad obrotu (kurs 1.70) transferuje 50 % od pierwszej wpłaty. Co poczynić jeśli organizujesz przeznaczyć np. 500 złotych na rozgrywkę ?

W takim przypadku mimo wszystko polecamy rozbicie wartości na założenie konta u 2 legalnych bukmacherów wirtualnych. Etoto oraz Totolotek posiadają co prawda promocje 100 % do 500 ZŁ, – chociaż Totolotek wzmógł wartość do 100 zł, jednakże warunki pozyskania bonusu są względnie wygórowane (kurs odpowiednio 2.00 i 3.60).

 

FREEBET – BONUS BEZ WKŁADU WŁASNEGO

Co pewien czas stosowany przez bukmacherów wariant dodatku, w jakiej gracz pozyskuje bezpłatne środki na grę bez konieczności uzupełnienia rachunek.
Należy rozważnie śledzić rynek bukmacherski, ażeby nie ominąć freebetu. Zazwyczaj bonusy związane z gratisowym zakładem są krótkoterminowe.

Bukmacherom zależy na zwielokrotnieniu własnej bazy graczy. Najlepszym przypadkiem tegoż wariantu dodatku na rynku legalnych bukmacherów w Polsce jest Totolotek, jaki w pierwszych miesiącach bieżącego roku czyli od stycznia 2017 oferuje 20 ZŁ bez depozytu.

Legalny bukmacher! Odbierz 20 zł za rejestrację! Do tego i 1000zł za wpłatę

Podobną strategię zastosowały zakłady wzajemne Milenium, które w marcu 2017 namawiały graczy bliźniacza promocją. Darmowy zakład zyskujemy najczęściej przy większych zmianach na stronach bukmacherskich bądź przy wprowadzaniu nowych produktów – tu natomiast posłużymy się wzorcem Totolotka, który przy okazji włączenia aplikacji mobilnej ruszył z ofertą 5 PLN bonusu bez wkładu.

Dla obstawiajacych freebet ma niezaprzeczalne zalety, bowiem bez inwestowania gotówki da się zainkasować niezłą sumę. Jednak jak nadmieniliśmy na początku bukmacherzy on line niekiedy decydują się na bonusy związane z bonusem bez depozytu, ponieważ większą rangę przywiązują do stałych klientów.

 

ZAKŁAD BEZ RYZYKA

Zakład bez ryzyka jest nieopodal dodatku od depozytu niejaką z wyjątkowo przebojowych promocji początkowych dla grających. Dzisiaj na rynku legalnych bukmacherów internetowych dwie spółki bukmacherskie proponują zakład bez ryzyka zwany również cashbackiem. Jeśli znajdziesz dobry kurs, a nie masz dalej konta u bukmachera to zakład bez ryzyka jest najfajniejszą opcją od jakiej możesz rozpocząć.

BONUS za rejestrację! Rozdajemy dziś po 10zł! Odbierz teraz ...

Jednym hasłem bonus polega na tym, iż pierwszy zbudowany przez Ciebie kwit nie będzie rozliczony jeśli okaże się nieudany, toteż stawiając np. 110 zł ryzykujesz jedynie stratę stawki podatku, który w Polsce wynosi 12% – w przykładzie kwitu o stawce 110 zł będzie to 13,20 pln.
Natomiast jeżeli zakreślić poprawnie rozstrzygnięcie wybranego wydarzenia uzyskasz pełną nagrodę. System nie jest kłopotliwy, jak spostrzegasz może przynieść wiele korzyści.

Cashback proponowany jest przez Milenium także zakłady FORTUNA. Nie ukrywamy, iż dzięki umowie którą parafowaliśmy z FORTUNĄ typerzy, jacy zarejestrują się pstrykając w powyższy link zyskają wyższy dodatek od standardowego (u nas CASHBACK wynosi 110 ZŁ oraz nie odnajdziesz wyższej propozycji na rynku legalnych zakładów wzajemnych). Mobilizujemy stąd do zastosowania zakładu bez ryzyka w FORTUNIE!

 

KTÓRY BUKMACHER POSIADA NAJLEPSZE BONUSY ?

Na rynku zakładów istnieje okazała rywalizacja oraz skłamalibyśmy przesiewając najlepszego bukmachera pod względem dodatków.
Naszym zdaniem najbardziej rozbudowaną propozycję promocyjna posiadają FORTUNA, forBET, LVbet tudzież Totolotek.
FORTUNA najlepiej wypada pod względem zakładu bez ryzyka oraz kwoty dodatku powitalnego, forBET odznacza się pomnażaniem nagród, LVbet ma niesamowicie korzystne warunki obrotu dodatkiem, a Totolotek propozycją na urządzenia mobilne.

Super bonus do 600 zł!!! Wejdź i zarejestruj się z tym bonusem tutaj

Tak jak publikowaliśmy wcześniej, przed otwarciem konta u buka potrzebujesz odpowiedzieć sobie na wątpliwość jaką ilość planujesz dedykować na pierwsze zakłady oraz pod tymże kątem zdołasz wyszukać legalnego operatora. Należałoby też wykorzystać fakt rywalizacji serwisów bukmacherskich oraz założyć rachunek na każdej legalnej stronie bukmacherskiej.

Dobór pozostawiamy Tobie. Możemy jakkolwiek zagwarantować, iż na owej stronie będziemy na bieżąco komunikować o wszystkich zmianach ofert promocyjnych oraz statutów akcji promocyjnej tak abyś nie musiał skakać między stronami bukmacherskimi w poszukiwaniu najfajniejszej promocji.