Promocja u bukmachera Fortuna.pl (EKSPERT+)

Promocja u bukmachera Fortuna.pl (EKSPERT+)

Legalnie działający bukmacher on line Fortuna poszerza tegoroczną szarżę produktową i w kółko rozszerza promocję dla klientów pojedynki on-line.

Niedużo dni po zwiększeniu pułapu wygranej na 1 kwicie do 601 000 ZŁOTYCH – wprowadza ponadplanowe polepszenie – EKSPERT+.

Niniejsza atrakcja przyzwoli Typującym na podniesienie swojej finalnej nagrody – nawet do 33% i na zdobycie dodatku – chociażby do pięć 000 ZŁOTYCH.

W następnej kolejności produkt EKSPERT+ to rodzaj zakładu wzajemnego 1×2, w którym typujący zdoła zakreślić od ośmiu do nawet 20 spotkań, szczególnie dotyczących meczów piłkarskiej Ekstraklasy, 1. Ligi, a także innych rozgrywek kontynentalnych.
Jeśli chodzi o precyzyjną liczbę zakładów na kwicie zdoła on uzyskać dodatek do przypuszczalnej zwycięstwa:

– 8 i 9 spotkań na kwicie – dodatek kursowy 1.11 (po prawdzie – +11% do wygranej),
– 10 i 11 spotkań na kwicie – dodatek kursowy 1.22 (+22% do triumfu),
– min. 12 meczów na kwicie – dodatek kursowy 1.33 (+33% do wygranej.

Nadto, jeżeli Klientowi uda się wytypować właściwie jakiekolwiek mecze, bez względu na ich ilości na kwicie, to do jego nagrody dorzuca się dodatek pięć tysięcy ZŁOTYCH (do rozdziału pomiędzy wszelakich typerów którzy trafią poszczególnego EKSPERTA+.

Produkt EKSPERT+ to druga z czterech nowości udostępnionych przez Fortunę w obrębie listopadowej akcji „Produkt+”. W poprzednim tygodniu zapowiadaliśmy o zwiększeniu limitu wygranej na 1 blankiecie – do 601 000 ZŁOTYCH, co jest współcześnie największą możliwą wygraną w Kraju świadczoną przez legalnego buka.

Na domiar tego mamy dla Każdego z was wyśmienite wieści, gdyż w przyszłym tygodniu pokazana zostanie dodatkowa nowość na stronie www.fortuna.pl, przedstawiona z myślą o Graczach owego buka internetowego.

Jeśli nie posiadasz dalej konta typującego na fortuna.pl – to od pewnego okresu rozdajemy po 10 LN za samo otwarcie konta (i co więcej także do 400 złotych za pierwszy depozyt!
Warunki pod tym linkiem.

Comments are closed.