Coraz większa grupa osób decyduje się na konto osobiste Inteligo w PKO BP czyli na konto internetowe. Jest to spowodowane tym, że bank PKO BP jest jednym z największych graczy na rynku usług bankowych, a także coraz większym rozpowszechnieniem kont internetowych.
Klienci banku PKO BP coraz częściej zamieniają swoje tradycyjne rachunki osobiste na konta internetowe. Przez co nie muszą płacić za utrzymanie konta, a dostęp do swojego rachunku moją całą dobę, wystarczy tylko połączyć się z Internetem.

Konto oszczędnościowe Inteligo (PKO BP) działa na takiej samej zasadzie jak rachunek osobisty, możemy dowolnie dokonywać wpłat i wypłat, jednak na koncie oszczędnościowym bank nam oferuje bardzo korzystne i wysokie oprocentowanie. Co ważniejsze, przy wypłacie pieniędzy z konta oszczędnościowego nie tracimy naliczonych odsetek. Zatem niech każdy z nas znajdzie najlepsze konto osobiste dla siebie. Studenci powinni szukać kont dla studentów (lub dla młodzieży), a osoby, które chciałby rozpocząć oszczędzanie powinny się zainteresować kontem oszczędnościowym PKO. Poniżej pełna i na bieżąco aktualizowana oferta Banku Inteligo dotycząca kont bankowych z dostępem przez internet.


Dlaczego warto wybrać konto w PKO BP:

Konto osobiste Inteligo

Monday the 24th. Istniejemy od 2007 roku - Free Joomla 3.5 Templates