Piłka nożna a zakłady wirtualne

Piłka nożna a zakłady wirtualne

Wirtualny bukmacher LV BET Zakłady Bukmacherskie jako jeden z legalnych bukmacherów działających w Kraju we kooperacji ze znaną firmą Leap inkorporuje na krajowy rynek zakłady internetowe.
W ramach propozycji osiągalne są gonitwy konne, biegi psów, żużel, kolarstwo oraz tenis. W niedługim czasie do grona sportów online ma dodać również nader znana piłka nożna.

Nowością na krajowym rynku jest wprowadzenie do propozycji wyścigów natychmiastowych, dzięki jakim typer nie powinien oczekiwać na finał wydarzenia, albowiem w dowolnym czasie może je zignorować, by zyskać informacje o wyniku. Przedsiębiorstwo LVBET jest innowacyjnym legalnym bukmacherem, który zdecydował się na uruchomienie takiego rozwiązania na rynek. W ramach wyścigów błyskawicznych do dyspozycji posiadamy żużel, kolarstwo oraz gonitwy psów oraz koni.

Internetowe zakłady u bukmachera – coś nowego

Cieszymy się, że możemy przyłączyć się do grona bukmacherów oferujących sporty wirtualne na krajowym rynku. Zadecydowaliśmy jednakże iść krok do przodu przygotowując rozwiązanie którym są wyścigi bezzwłoczne.

Promocja w LV BET! Rozdajemy po 20 zł za samą rejestrację! Sprawdź

Posiadamy nadzieję, że ta propozycja podoła oczekiwaniom chociażby nader wymagających klientów oraz dostarczy wszystkim dużo emocji oraz uciechy – mówi Rafał Wójtowicz, boss LV BET Zakłady Bukmacherskie.

LV BET ZAKŁADY BUKMACHERSKIE MA ZEZWOLENIE URZĄDZANIA ZAKŁADÓW WZAJEMNYCH WYDANE PRZEZ MINISTRA FINANSÓW. UDZIAŁ W ZABRONIONYCH ROZGRYWKACH HAZARDOWYCH MOŻE STANOWIĆ NARUSZENIE PRZEPISÓW. HAZARD POŁĄCZONY JEST Z RYZYKIEM”.

Comments are closed.