Gdzie typować siatkówkę?

Gdzie typować siatkówkę?

Legalny bukmacher LV BET Zakłady Wzajemne ma już pozycję Formalnego Partnera PlusLigi oraz Ligi
Siatkówki Pań. Umowa została sygnowana do końca bieżącego sezonu. To dodatkowa odsłona kooperacji LVBET.PL z otoczeniem siatki po sponsoringu CEV EUROVOLLEY POLAND 2017.

– Załatwiliśmy kolejnego sojusznika, który będzie nas wzmacniał i dopomagał w czynnym rozkwicie PlusLigi oraz Ligi Siatkówki Kobiet. LV BET Zakłady Wzajemne nader aktywnie przenika na rynek sponsoringu niepiłkarskiego i weselimy się, że łączy własną przyszłość z krajową klubową siatką. Ów sojusznik z pewnością przyczyni się do tegoż, abyśmy budowali najsolidniejsze widowiska sportowe w naszym kraju – akcentuje Artur Popko, szef Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej SA.

Sprawdź najświeższe promocje tego bukmachera (w tym 20 zł za rejestrację!) – szczegóły

Szczegóły umowy – korzyści oraz kapitał

W ramach umowy logo spółki bukmacherskiej będzie widocznie na bandach LED podczas meczów siatkarskich rozgrywek ligowych. Współdziałanie zamierza również szereg działań na FB albo Twiterze oraz na serwisach wirtualnych Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

– Cieszymy sie, że zdołamy doczepić się do grona partnerów Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.
Polskie drużyny należą do zwartej czołówki europejskiej i od kilku lat święcą tryumfy w drużynowych pucharach. Jesteśmy przekonani że kontynuacja kooperacji z jedną z najmodniejszych dziedzin
w Polsce spowoduje dwustronne korzyści – powiada Łukasz Kieza, Country Manager legalnego bukmachera on-line.

Legalnie działający bukmacher internetowy LVBET.PL to intensywnie rozwijająca się organizacja a na sektorze bukmacherskim, oparta na fajnych pomysłach i konstruowana z pasją do sportu. Spółka owa angażuje się w rozrost przeróżnych dyscyplin wspierając na przykład Wisłę Kraków, Widzew Łódź, Arkę Gdynia, Piasta Gliwice, Wisłę Płock czy CEV EUROVOLLEY POLAND 2017, a także wortal internetowy ŁączyNasPasja.pl

Comments are closed.