Fortuna na start – opis promocji

Fortuna na start – opis promocji

Przedsiębiorstwo Fortuna.pl to największy legalnie przyjmujący zakłady bukmacher internetowy w Polsce, stale poszerza sieć stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów wzajemnych. Ich stan to w tej chwili 573, a do kresu listopada otwartych zostanie przynajmniej kilkanaście dodatkowych. Szczególnie dla użytkowników świeżo otwartych PPZ firma utworzyła akcję promocyjną „Fortuna na start”, jaka opierać się będzie na powiększeniu ewentualnej triumfu gracza aż o 14Procent!

Stacjonarne punkty przyjmowania zakładów to od lat nader znaczący element dochodowości Fortuny. Firma kompletny czas szykuje otwarcia innych punktów, a wielkość wszelakich PPZ na koniec 2017 roku może przejść 600.

Chcąc pochwalić użytkowników preferujących szablonową odmianę zawierania zakładów oraz namówić nowe jednostki do sięgnięcia z oferty Fortuny, bukmacher otwiera możliwość powiększenia triumfu na wszelakich ustawionych kuponikach.

Fortuna – bez wpłaty i za wpłatę: Tutaj masz listę bonusów

– Stały rozrost sieci Punktów Podejmowania Zakładów to podstawowy komponent procedury przyjętej przez Fortunę. Użytkownicy, dla jakich pierwotnym miejscem zawierania zakładów są punkty naziemne, to dla nas nadzwyczaj ważna grupa, przeto pragniemy, by przy okazji otwierania nowych punktów Fortuny mogli oni zdobyć z gry nadal sporo. Dzięki nowiutkiej akcji promocyjnej ich przypuszczalna wygrana podwyższy się aż o 14%. Wierzymy, że akcja „Fortuna na start” zachęci do wizytacji w naszych punktach tudzież jednostki niepogrywające do tejże pory w zakładach wzajemnych oraz użytkowników konkurencji – prawi Konrad Łabudek, boss sprzedaży firmy Fortuna online zakłady bukmacherskie.

Poprzez pierwsze 6 tygodni, po otwarciu nowego punktu Fortuny, dowolny użytkownik będzie mógł zyskać kolejny bonus, dzięki jakiemu uzyska szansę podwyższenia przypuszczalnej wygranej, o 14%. Bonus odróżnia się też tym, że przypisywany w ramach operacji „Fortuna na start” obejmie wszelakie kupony, niezależnie od rodzaju zakładu, liczby zakładów na taśmie czy wielkości składki na każdym z nich.

Jedyny warunek, jaki jest zmuszony spełnić konsumenci, to zameldować pracownikowi punktu chęć wzięcia udziału w akcji promocyjnej przed zawarciem zakładu. Bonus automatycznie zwiększający wielkość triumfu to ukłon w stronę obstawiających, dla jakich nowy punkt znajduje się w nader wygodnej strefie oraz dla osób obstawiających w ościennych punktach stacjonarnych przynależnych do konkurencji.

Promocje w Fortunie – bez wpłaty i za wpłatę: Kliknij i odbierz kod bonusowy

Promocja „Fortuna na start” jest czynna zarazem dla użytkowników zarejestrowanych w programie Fortuna Klub Plus, jak tudzież dla anonimowych obstawiajacych. Poprzez kompletny czas trwania akcji użytkownicy zdołają zawierać dowolną ilość zakładów ze nadzwyczajnym bonusem, zwiększającym wielkość możliwej nagrody. Promocja nie łączy się z SUPEROFERTĄ oraz PRZEBOJEM DNIA.

Comments are closed.