profile="http://gmpg.org/xfn/11"> Czy opłaca się mieć konto w PKO Inteligo? :: Osobiste.NET < !--[if IE 7]> heet" type="text/css" href="//osobiste.net/wp-content/cache/wpfc-minified/907a5437ff1f62986941cbbad8721978/145 3302771index.css" media="screen"/> ch', 'bp', 'si', 'te', 'od', 'ci', 'kart', '4', 'nadal', 'ty', 'na', 'dla', '1', 'bank', 'da']; window._wp_rp_promoted_content = true;

Czy opłaca się mieć konto w PKO Inteligo?

Czy opłaca się mieć konto w PKO Inteligo?

0 złotych za rachunek osobisty bez żadnych dodatkowych wymagań, najbardziej innowacyjna karta kredytowa w Polsce, nowe narzędzia autoryzacji i jedynie 4 zł miesięcznie za korzystanie z bankomatów na całym świecie bez dodatkowych opłat – te wszystkie innowacje od 15 listopada jest już dostępne dla klientów banku.

Pośród nowości znalazły się:

– karta płatnicza łącząca na życzenie klienta zalety karty debetowej oraz kredytowej

– narzędzia potwierdzania operacji wykonywanych na rachunku bankowych
– atrakcyjny abonament miesięczny za bezpłatne wypłacanie gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz za granicą
– karta do konta nadal będzie darmowa, jeśli suma płatności kartą w miesiącu będzie wynosiła łącznie 100 złotych
– całkowite 0 złotych za otwarcie oraz prowadzenie wszystkich rachunków osobistych.

Od listopada 2010 klienci indywidualni PKO BP mają możliwość skorzystać bezpłatnie z bankomatów Banku Zachodniego WBK. Od tego momentu mają do dyspozycji ponad 3,5 tys. bez prowizyjnych maszyn.
PKO Bank Polski dał do dyspozycji swoim klientom sieć ponad 1 tys. bankomatów Banku Zachodniego WBK. Ci, którzy posiadają debetówkę wydaną do Superkonta, mają możliwość w nich pobierać gotówkę bezpłatnie.

Coraz większa grupa osób decyduje się na konto osobiste Inteligo w PKO BP czyli na konto internetowe.
Jest to spowodowane tym, że bank PKO BP jest jednym z największych graczy na rynku usług bankowych, a także coraz większym rozpowszechnieniem kont internetowych.
Klienci banku PKO BP coraz częściej zamieniają swoje tradycyjne rachunki osobiste na konta internetowe. Przez co nie muszą płacić za utrzymanie konta, a dostęp do swojego rachunku moją całą dobę, wystarczy tylko połączyć się z Internetem.

Konto oszczędnościowe Inteligo (PKO BP) działa na takiej samej zasadzie jak rachunek osobisty, możemy dowolnie dokonywać wpłat i wypłat, jednak na koncie oszczędnościowym bank nam oferuje bardzo korzystne i wysokie oprocentowanie. Co ważniejsze, przy wypłacie pieniędzy z konta oszczędnościowego nie tracimy naliczonych odsetek. Zatem niech każdy z nas znajdzie najlepsze konto osobiste dla siebie.

Studenci powinni szukać kont dla studentów (lub dla młodzieży), a osoby, które chciałby rozpocząć oszczędzanie powinny się zainteresować kontem oszczędnościowym PKO. Poniżej pełna i na bieżąco aktualizowana oferta Banku Inteligo dotycząca kont bankowych z dostępem przez internet.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>