Bukmacherka to zło?

Bukmacherka to zło?

Zakłady na mecze u bukmachera mimo wszystko to nie prosta zabawa. Zauważ iż wszyscy plotą – zakładanie się, kasyna itp. itd. to zło.

W tym momencie użyj dewizę odwrotnego rozumowania tłumu – morał: Bukmacherka daje zarobić!!! Zostaje zaledwie zagadnienie – jak dorobić sobie a nie utracić wszystko.  W tym miejscu o ile czegoś wciąż nie wymyśliłeś to zobacz co ja wykombinowałem, nie jest to nowy pomysł ale jeśli posiadasz pewną erudycję z matmy czy też innego praktycznego w tym momencie przedmiotu a jeszcze poprawniej jeżeli umiesz kalkulować statystyki a także inne pierdoły (chociaż nie będzie ci to celowe – wystarczy iż masz świadomość czym jest analiza statystyczna i również prawdopodobieństwo).

Selekcjonujemy spotkanie: Polska – Niemcy (eliminacje do EURO 2016)– słuszny wzór no nie?

Legalny bukmacher! Odbierz 20 zł za rejestrację! Do tego i 1000zł za wpłatę

W tym miejscu rozważ jakie szanse ma Nasza drużyna, a jakie Republika federalna niemiec. Konkluzja? Niższe na wygrana niż Republika federalna niemiec!

Dalej:
Załóżmy iż Polska – Niemcy w zakładach bukmacherskich ma wskaźnik:
Sukces dla Polski to x1,6

Rezultat remisowy to x3

Zwycięstwo dla Niemców to x1,3
Morał: obstawiając iż wygra Polska np. 100 pln prawdopodobnie stracimy 100 zł, typując iż będzie wynik remisowy ani chybi stracimy 100 złociszy niemniej jednak obstawiając iż wygrają Szwaby prawdopodobne jest ze zdobędziemy 130 złotych, to znaczy mamy 30 złotówek zysku.

To był przykład lecz bukmacherzy dają przeliczniki uwarunkowane od tego jak fajna jest załoga (ewentualnie np. kierowca F1 i jego bolid albo tenisista). Chwilowo zobaczmy z jakiego powodu na Niemcy jest mniej okazały kurs…

Bo Niemcy to lepsza drużyna i pewno wygra.

Niewątpliwie niewiele jest tak olbrzymich kursów lecz są, co nie ulega wątpliwości.

Analizując to co wpisałem, bierzemy swoje dajmy na to 200 z trudem zapracowanych pln i pomyślimy jak obstawić ażeby być do przodu.
Mamy 200 złotych i odpowiednio było by tego momentalnie nie rozwalić bo z czegoś wypada uiszczać opłaty.
W każdych zakładach wolno na jednym blankiecie typować sporo wydarzeń sportowych.

BONUS za rejestrację! Rozdajemy dziś po 10zł! Odbierz teraz ...

Selekcjonując dwa zdarzenia plus wybierając która drużyna pokona przeciwnika, kursy się mnożą, tym samym jeżeli obstawimy akuratnie orientacyjnie 2 pojedynki z jakich jakiś ma przelicznik 1,2 – a wtóry ma 1,3 to nasza ulokowaną sumkę mnożymy przez 1.56 (bowiem tyle przynosi 1,2 x 1,3). Weryfikowałem takiż system i u mnie zapewnia on około 80% prawdopodobieństwa na wygrana czyli na pięć typów nie wcelujemy 1 zakładu (choć wartości są w stanie być inne, lepsze).

Obecnie dla przykładu wypróbujmy wersje z pięcioma zdarzeniami z czego 1 nie trafiamy i każdy zakład to kurs 1.56 – obstawiając zaledwie 2 mecze (im więcej meczów tym większa możliwość nietrafienia).

Wierzymy iż z tych 200 złotych gramy nieustannie 100 złotych na 1 kupon to znaczy w kluczowym naszym zakładzie trzymamy:
100 zł x 1.56 – kupon pierwszy, wygrany
100 zł x 1.56 – kupon drugi, wygrany

Mamy sumę 312 pln z czego “wypracowaliśmy” 112 złotych – fajna dniówka no nie?
Posiadamy nadal nasze 200 złociszy oraz 112 zł gotowizny zarobionej bez znajomości potęgi drużyn a wykorzystując słabość zawodowców pracujących u buka.

Na nowo stawiamy kolejne 3 kupony, na każdym są dwa pojedynki i każdy kupon sumarycznie ma przelicznik 1.56 (1,56 to właściwie malutko albowiem wiem z przeżycia iż bez pośpiechu da się otrzymać lepszy przelicznik jednakże toż sądzimy najgorsze).
ziś powiem coś jeszcze, – załóżmy iż będą 3 spotkania? 1.2 x 1.3 x 1.3 daje nam to przelicznik 2,02 innymi słowy każde sto pln ulokowane zdwajamy co przyzwoli nam na nie trafienie co drugiego kuponu, a i tak zyskamy (przy 100 zł to szybciej na waciki zapracujemy, niemniej jednak chodzi o to by nie utracić środków).

To nie jest trudne a wypada zaledwie wszystko przemyśleć.

Sumując w związku z tym:
600 złotych (tak wiele wkładamy na te 6 zakładów jakie maja zwyciężyć) x 2,02, dostajemy 1212 zł.
400 zł (tyle inwestujemy w te 4 zakłady które zapewne średnio przegrają) – tu przegrywamy 400 złotych.

Odbierz teraz 20 zł bez depozytu! I 500 zł za wpłatę! Od Totolotka!

Łącznie jesteśmy na plus 212 pln – to nasz zysk, obstawiając 10 zakładów zwyczajnie wiernie z powyższym wzorem przez miesiąc wyrobimy … 5088 zł – mniemam iż przy inwestycji 1000zł to taki zysk będzie przyjemny – tym bardziej iż nadmieniony 1000 który zainwestowaliśmy wciąż trzymamy w kieszeni.

Najlepsze, najakuratniej jest zarabiać nie wychodząc z mieszkania – tak ja działam jak zdążyłeś się prawdopodobnie zorientować.

Comments are closed.