Bonus od i bez depozytu z Fortuny

Bonus od i bez depozytu z Fortuny

Zakłady online FORTUNA to moim zdaniem prócz forBET najlepszy legalnie działający bukmacher on line w Polsce. Możemy zapewnić, że zakładając konto u obu tych bukmacherów internetowych zyskasz dostęp do oferty stojącej na wysokim poziomie.

Stabilność kapitału ręczy przynależność do grupy Fortuna Entertainment Group czyli największej w Europie Centralnejoraz Wschodniej sekcji

organizującej zakłady wzajemne i fakt, że akcje tego bukmachera notowane są na Giełdzie.

Bukmacher ma także jeden z atrakcyjniejszych optycznie paneli do gry.
O tym jak bogatą wagę zarząd owego bukmachera on line przykładają do działalności on-line może najakuratniej świadczyć wieść, że FORTUNA jako pierwsza w Polsce oferowała alternatywę zawierania zakładów przez internet oraz live.
Do tegoż należy dołożyć pewien z najatrakcyjniejszych dodatków początkowych 400 PLN od depozytu oraz 100 ZŁOTYCH na zakład bez zagrożenia przegranej. Wystarczająco stosownie wygląda w podobny sposób oferta apki na smartfony, lecz o tym w kolejnych częściach ocenie.

BONUS za rejestrację! Rozdajemy dziś po 10zł! Odbierz teraz ...

Ogromnym atutem FORTUNY jest wygląd strony wirtualnej. W niejako każdej recenzji bukmacherów działających prawnie na sektorze on line w Kraju mieliśmy problem z wystawieniem odpowiedniej oceny za design i praktyczność serwisu. FORTUNA jest w tym przypadku pozytywnym wyjątkiem, jej design wizualny pod żadnym względem nie odbiega od wysokiego wzorca wskazanego przez najpotężniejszych zagranicznych typerów.

Na starcie zdobędziesz najistotniejsze wiadomości dla graczy, inaczej mecze dnia, informacje rysunkowe o promocjach, o koncie dla zaufanych typujących i o aplikacji mobilnej. Stąd FORTUNA zapobiegła najistotniejszemu błędowi kolejnych legalnie działających bukmacherów, mianowicie przeciążenia treści na samym starcie.

 

SPECJALNY DODATEK STARTOWY

Wraz z FORTUNĄ skonstruowaliśmy unikatową promocję dla nowiusieńkich obstawiających, którą uruchomisz przechodząc do bukmachera z naszego odnośnika promocyjnego oraz zapisując określony kod rejestracyjny. Dzięki owemu staniesz się doborowym graczem dostając bonus wyższy od standardowego. Rejestrując się bez kodu bonusowego uzyskasz 100 PLN, natomiast z naszym kodem zyskasz 120 ZŁOTYCH na zakład bez ryzyka. Różnica niejako niewielka, ale przy akuratnym kursie zdołasz podwyższyć znacząco własną wygraną.

BONUS za rejestrację! Rozdajemy dziś po 10zł! Odbierz teraz ...

To nie całe promocje które zyskasz z kodem Fortuny. Do owego dochodzi dodatek od Twojego początkowego depozytu w wysokości 100% do 400 PLN. Oferta z kodem promocyjnym jest najznaczniejszą na rynku. U dołu prezentujemy jak należycie wprowadzić kod promocyjny oraz odpowiedzi na częstokrotnie kierowane pytania.

 

ZAKŁADY MOBILNE

Legalnie działający bukmacherzy on line powinni wzorować się na FORTUNIE w przedmiocie apki mobilnej.
Użytkownicy telefonów z systemem Android oraz Apple iOS zdołają zainstalować na swoich smartfonach apkę mobilną, jaka zaopatrzona jest we wszystkie potrzebne funkcje. Widać, że ekipa bukmachera włożyła niemało pracy, ażeby nawigacja nie skutkowała kłopotu, a stawianie typów było przystępne. Match Tracker aprobuje na pilnowanie rezultatu spotkania na żywo wraz z dostępem do zaawansowanych statystyk.

Apka jest kompatybilna ze smartwatchami, więc jeżeli uruchomisz usługę powiadomień to wieści o kuponikach będziesz dostawał dodatkowo na wyświetlaczu bez konieczności wchodzenia do aplikacji.

 

ZAKŁADY WZAJEMNE W FORTUNIE

Marża u bukmachera Fortuna jest podobna do tejże, jaką proponują pozostali legalnie oferujący zakłady bukmacherzy w Polsce. Nieco wartościowsze kursy ma wyłącznie Totolotek – a to i tak jedynie na niektóre wydarzenia sportowe. Marża buka wynosi ok. 10% tzn. iż w przypadku takich samych szans ekip kurs będzie po 1.80 w zamian 2.00.

Jest to poniekąd europejska przeciętna wartość. Warto analizować przeliczniki w zakładkach super oferta, przebój dnia oraz mecz, ponieważ idzie trafić tam na najwyższe przeliczniki w sektorze bukmacherskim.

BONUS za rejestrację! Rozdajemy dziś po 10zł! Odbierz teraz ...

O ile poprzednio wypisaliśmy, iż szata strony internetowej to plus Fortuny o tyle estetyka zakładów live ciągle pozostawia sporo do życzenia. Zakłady na żywo to na nieszczęście dodatkowy słabszy element w propozycji Fortuny. Brakuje tu głównie pokaźniejszej ilości meczy emitowanych na żywo oraz nieco znaczniejszej oferty przystępnych wydarzeń.
Zdatną możliwością jest multiview, w jakim zdołasz w jednym okienie umiejscowić parę zdarzeń.
Dzięki temu typowanie online jest znacząco bardziej zrozumiałe oraz komfortowe. Na atencję zasługuje fakt, że w zakresie transmisji TV posiadasz akces do spotkań NBA.

 

OCENY O BUKMACHERZE FORTUNA

W odróżnieniu do STS‚ów oraz Totolotka oferuje w całkiem korzystne podejścia w stosunku do dodatków oraz kursów bukmacherskich, ale w pozostałej części naszej recenzji totalnie odstaje od najwartościowszych legalnych bukmacherów na rynku.
Właśnie te niedociągnięcia odnośnie obsługi użytkowników wywołały, iż tegoż bukmachera internetowego umieściliśmy na 3 miejscu naszego spisu.

BONUS za rejestrację! Rozdajemy dziś po 10zł! Odbierz teraz ...

Najsłabszy punkt propozycji Fortuny to ta tycząca możliwości płatności. Na dole strony posiadamy jakkolwiek loga mnóstwa banków, za pośrednictwem których zdołamy przelać oraz spieniężyć pieniądze u owego bukmachera aczkolwiek daremnie tam wyszukiwać niezwykle sławnych platform finansowych takich jak Skrill, PayU. Konto można doładować tylko za pośrednictwem przelewu bankowego.

Większość wpłat jest jednak rejestrowanych online, chociaż przydałaby się alternatywa wykonania depozytu za pomocą karty płatniczej czy portfela wirtualnego.