Artur Boruc i forBET rozpoczęli współpracę

Artur Boruc i forBET rozpoczęli współpracę

Z znaczną rozkoszą i pychą chcemy Cię powiadomić, że reprezentantem legalnego buka forBET Zakłady Bukmacherskie został popularny naszej drużyny istotnie bramkarz Artur Boruc!

Jeden z nadzwyczaj słynnych bramkarzów w Kraju, świetny bramkarz Naszej reprezentacji, bramkarz z najpotężniejszą dawką popisów w biało-czerwonych barwach pośród bramkarzy, dawny piłkarz Legii Warszawa i drużyny Celtic Glasgow, a do tegoż charyzmatyczny, niezwykły człowiek – długo da się by tak charakteryzować Artura, ale to podobno niepotrzebne, bowiem dowolny z Was z pewnością go kojarzy.

Tym nader ciepło nam obwieścić, że związaliśmy się z Arturem jednoroczną umową ambasadorską z alternatywą przedłużenia i rozszerzenia świadczeń, pośród których są między innymi pełnomocnictwa do użycia wizerunku reprezentanta.

Nadzwyczaj się cieszę, że udało nam się zacząć kooperację z tak rewelacyjnym sportsmenem, jakim jest Artur.
To postać nadzwyczaj przyciągająca i ufam, że razem uformujemy sporo kapitalnych akcji dla naszych graczy na stronce forbet.pl – zakomunikował naczelny zarządu forBET, Robert Grzeszczyk.

Już niedługo typujący na stronie forbet.pl Zakłady Bukmacherskie będą mogli obejrzeć wyniki tejże współpracy.
Nieprzerwanie przypominamy o promocji 100% za pierwotną wpłatę na konto użytkownika. Szczegóły wyszukacie w tym miejscu.

Comments are closed.